حریم خصوصی

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

– دیدی دنت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

– اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود :

  • بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
  • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
  • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه

– دیدی دنت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و در این راستا از تکنولوژی های مورد نیاز برای اطمینان و امنیت و حفاظت هر چه بیشتر اطلاعات سایت استفاده می شود. شما کاربر گرامی با بازدید و استفاده از سایت دی دی دنت رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

– همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دندال مانند: متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دیدی دنت جزئی از اموال دندال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دیدی دنت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دیدی دنت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دیدی دنت است و هر گونه استفاده از آن با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دیدی دنت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات و یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج مجاز نیست و کلیه این حقوق به صراحت برای دیدی دنت محفوظ است.

– در صورت استفاده از هر یک از خدمات دندال، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

– با توجه به اینکه دیدی دنت محصولات تخصصی ارائه می کند، ارائه شماره نظام پزشکی برای کاربران الزامی است و در صورتی که مشخص شود کاربر از شماره نظام پزشکی فرد دیگری و اطلاعات جعلی استفاده نموده، کلیه مسئولیت آن به عهده کابر می باشد و در صورت ثابت شدن سوء استفاده از شماره نظام پزشکی و اطلاعات جعلی علاوه بر پیگرد قانونی، دندال با دادن کلیه اطلاعات فرد سوء استفاده کننده به صاحب اصلی شماره نظام پزشکی هر گونه مسئولیتی را از خود سلب می نماید.

– فروش به توزیع کنندگان طبق بخشنامه اداره تجهیزات ممنوع بود و در صورت خرید از دیدی دنت، سفارش به طور خودکار لغو می گردد.

– هرگونه استفاده تجاری از اطلاعات سایت اعم از چاپ فروش و اجاره آن خلاف مقررات دیدی دنت است.

– برخی از مطالب سایت به دلایل امنیتی حفاظت شده بوده و تنها کاربران ثبت نام شده حق استفاده از آن را دارند. حق ثبت نام هر عضوی در سایت برای دیدی دنت محفوظ است.

– در صورتی که کاربر به مدت 6 ماه به ناحیه کاربری خود وارد نشود امکان حذف آن توسط دیدی دنت وجود دارد.

– دیدی دنت قادر است در هر زمانی بدون هیچ اجازه ای خدمات خود را از کاربر متخلف قطع نموده و ناحیه کاربری وی را غیر فعال نماید.

– تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنیdidident.com  است، ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تائید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

– وب سایت دندال هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از didident.com و همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد.

بعضی افراد سودجو با ساختن ایمیل های در Gmail و Yahoo به نام didident.com اقدام به سوء استفاده می نمایند لذا خواهشمند است پس از دریافت هر ایمیلی به اسم دیدی دنت روی آدرس ایمیل کلیک کرده و مطمئن شوید که از Gmail و Yahoo ایمیلی دریافت نکرده اید، کابران تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

– نمونه ایمیل های که افراد سودجو ممکن است استفاده نمایند:

این ایمیل ها همچنین مشابه این ها کاملاً جعلی بوده و متعلق به دیدی دنت نمی باشد لذا علاوه بر موضوع ایمیل های دریافتی به حروف و آدرس ایمیل ارسال کننده دقت بفرمائید.

– دیدی دنت هیچ مسئولیت نسبت به انتقال ویروس از سایت به کامپیوتر کاربر را نمی پذیرد و این موضوع به عهده کاربر است که شرایط لازم برای امنیت خود در اینترنت را فراهم سازد.

خواهشمند است در صورت دریافت ایمیل ها و یا درخواست های غیرعادی به اسم دیدی دنت قبل از هرگونه اقدام با ما بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید.