حریم خصوصی

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

– دیدی دنت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

– اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود :

  • بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
  • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
  • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه

– دیدی دنت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و در این راستا از تکنولوژی های مورد نیاز برای اطمینان و امنیت و حفاظت هر چه بیشتر اطلاعات سایت استفاده می شود. شما کاربر گرامی با بازدید و استفاده از سایت دی دی دنت رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

– همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دیدی دنت مانند: متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط دیدی دنت جزئی از اموال دیدی دنت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دیدی دنت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دیدی دنت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار دیدی دنت است و هر گونه استفاده از آن با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت دیدی دنت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات و یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج مجاز نیست و کلیه این حقوق به صراحت برای دیدی دنت محفوظ است.

– در صورت استفاده از هر یک از خدمات دیدی دنت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

– با توجه به اینکه دیدی دنت محصولات تخصصی ارائه می کند، ارائه شماره نظام پزشکی برای کاربران الزامی است و در صورتی که مشخص شود کاربر از شماره نظام پزشکی فرد دیگری و اطلاعات جعلی استفاده نموده، کلیه مسئولیت آن به عهده کابر می باشد و در صورت ثابت شدن سوء استفاده از شماره نظام پزشکی و اطلاعات جعلی علاوه بر پیگرد قانونی، دیدی دنت با دادن کلیه اطلاعات فرد سوء استفاده کننده به صاحب اصلی شماره نظام پزشکی هر گونه مسئولیتی را از خود سلب می نماید.

– فروش به توزیع کنندگان طبق بخشنامه اداره تجهیزات ممنوع بود و در صورت خرید از دیدی دنت، سفارش به طور خودکار لغو می گردد.

– هرگونه استفاده تجاری از اطلاعات سایت اعم از چاپ فروش و اجاره آن خلاف مقررات دیدی دنت است.

– برخی از مطالب سایت به دلایل امنیتی حفاظت شده بوده و تنها کاربران ثبت نام شده حق استفاده از آن را دارند. حق ثبت نام هر عضوی در سایت برای دیدی دنت محفوظ است.

– در صورتی که کاربر به مدت 6 ماه به ناحیه کاربری خود وارد نشود امکان حذف آن توسط دیدی دنت وجود دارد.

– دیدی دنت قادر است در هر زمانی بدون هیچ اجازه ای خدمات خود را از کاربر متخلف قطع نموده و ناحیه کاربری وی را غیر فعال نماید.

– تنها مرجع رسمی مورد تائید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنیdidident.com  است، ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تائید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

– وب سایت دیدی دنت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از didident.com و همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد.

بعضی افراد سودجو با ساختن ایمیل های در Gmail و Yahoo به نام didident.com اقدام به سوء استفاده می نمایند لذا خواهشمند است پس از دریافت هر ایمیلی به اسم دیدی دنت روی آدرس ایمیل کلیک کرده و مطمئن شوید که از Gmail و Yahoo ایمیلی دریافت نکرده اید، کابران تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

– نمونه ایمیل های که افراد سودجو ممکن است استفاده نمایند:

این ایمیل ها همچنین مشابه این ها کاملاً جعلی بوده و متعلق به دیدی دنت نمی باشد لذا علاوه بر موضوع ایمیل های دریافتی به حروف و آدرس ایمیل ارسال کننده دقت بفرمائید.

– دیدی دنت هیچ مسئولیت نسبت به انتقال ویروس از سایت به کامپیوتر کاربر را نمی پذیرد و این موضوع به عهده کاربر است که شرایط لازم برای امنیت خود در اینترنت را فراهم سازد.

خواهشمند است در صورت دریافت ایمیل ها و یا درخواست های غیرعادی به اسم دیدی دنت قبل از هرگونه اقدام با ما بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید.